اخبار

معاون استاندار قم تأکید کرد؛ حمایت از کار و تولید با گسترش فرهنگ قرآنی

معاون استاندار قم تأکید کرد؛ حمایت از کار و تولید با گسترش فرهنگ قرآنی
قم - معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم گفت: با گسترش فرهنگ قرآنی می‌توان از کار، تلاش و تولید حمایت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، احد جمالی امروز سه‌شنبه در افتتاحیه یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور که در تالار شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: تأثیرگذاری و بازخورد اینگونه برنامه‌های دینی و قرانی نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی است.

وی گفت: بسیار مفتخریم که به برکت خون شهدای انقلاب و به برکت روح بلند بنیانگذار انقلاب و هدایت‌های مقام معظم رهبری و با شور و شعور انقلابی ملت که نشأت گرفته از فرهنگ قرآنی است این کشور امروز با وجود توطئه‌های مختلف امن‌ترین کشور در دنیا است.

معاون استاندار قم با اشاره به سالروز ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ و روز شکست نظامی آمریکا در طبس، افزود: هفته کارگر را به همه تلاشگران عرصه تولید تبریک گفت.

وی با بیان اینکه سراسر زندگی انبیاء تلاش و کار بوده است، تصریح کرد: سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است و گسترش فرهنگی قرآنی که هدف این مسابقات است نیز از کار، تلاش و تولید دفاع می‌کند.

جمالی عنوان کرد: با توجه به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دستگاه‌های اصلی در تحقق شعار سال است لذا امیدواریم در پایان سال کارنامه درخشانی در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با توجه به ظرفیت‌های خوب کشور ارائه دهد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: علما و مراجع تقلید همه بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تأکید دارند چرا که هرچه مشارکت بیشتر باشد سرمایه اجتماعی کشور بیشتر خواهد بود و امیدواریم حماسه سیاسی بی نظیری را در ۲۹ اردیبهشت‌ماه شاهد باشیم.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید