اخبار

نشست بررسی فرآیند اجرای طرح تکاپو در قم برگزارشد.

نشست بررسی فرآیند اجرای طرح تکاپو در قم برگزارشد.

نشست بررسی فرآیند اجرای طرح تکاپو در قم برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم مصطفی کاویانی سرپرست اداره کل در ششمین نشست کمیته طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدارتکاپو که با حضور کارگزاران طرح، معاونین و کارکنان اداره توسعه کارآفرینی و اشتغال برگزار شد.گفت:طرح تکاپو از جمله طرح های دانش بنیان است که با توجه به نیازها، موقعیت جغرافیایی و توانمندیهای نیروی کار آمد مطرح شده است. این طرح ذیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی تحت عنوان توسعه رسته های پراشتغال منطقه ای نیز قرار داشته و یکی از طرحهای اقتصاد مقاومتی کشور می باشد . طرح تکاپو ذیل معاونت کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار رفاه اجتماعی و همکاری سازمان توسعه صنعتی ملل متحد یونیدو اجرا و مدیریت می گردد .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تصریح کرد: طرح تکاپو درصدد است تا با استفاده از ظرفیتهای بومی و بکارگیری تجارب سازمانهای بین المللی در سایر کشورها، برنامه منسجمی را برای تحرک در بخش تقاضای نیروی کار  به اجرا درآورد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم همچنین تاکید کرد: طرح تکاپو باید هرچه سریع تر تبدیل به اشتغال شود، به بهره برداری برسد و تولید پول و ثروت و ارزش افزوده کند.وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح تکاپو بویژه در بحث IT کاملاً قابل تحقق است فقط کافیست همه ما به صورت تیمی و کاملا منسجم با هم همکاری کنیم.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید