اخبار

دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب درقم برگزار شد

دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب درقم برگزار شد


دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب به منظور بسط و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، روسای ادارات تابعه و اعضای ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم؛صبح امروز دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب به منظور بسط و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در درون سازمان و واحدی تولیدی و خدماتی با حضور مهندس کاویانی سرپرست اداره کل، روسای ادارات تابعه و سایر اعضای ستاد در دفتر مدیریت برگزار شد.
 
در ابتدا این جلسه مهندس کاویانی سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن  خیر مقدم وبیان اهمیت موضوع از مسئولان و اعضای ستاد صیانت ادارات تابعه خواست تا ضمن اهتمام در جهت گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بر اجرای دستورالعمل 10 گانه آن نظارت مستمر داشته باشند. در ادامه جلسه ضمن بررسی اقدامات و عملکرد اداره کل و ادارات تابعه در سال 95 ، برنامه های سال 96 مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید از فعالین این حوزه درسال 96 تقدیر بعمل آید وبرنامه های کاری مشخص شده در چک لیست ارزیابی توسط معاونین انجام و مستندات اقدامات، طی بازه زمانی سه ماه به اداره کل جهت ارزیابی ارائه گردد.

 

۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید