اخبار

سومین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه قم تشکیل شد

سومین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه قم تشکیل شد
سومین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و روز صنایع دستی در سالن جلسات اداره کل تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم، همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و روز صنایع دستی، سومین نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه با حضور مدیران دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تشکیل شد .

در ابتدای این نشست مهندس کاویانی سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تبریک و گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و روز ملی صنایع دستی گفت :خرسندیم که عملکرد دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم مورد تایید وزارت متبوع و استانداری قم بوده  که این امر نتیجه تعامل،همفکری و همدلی همه است.

وی مهارت در صنایع دستی را لازمه زندگی امروز دانست و ضمن ترغیب جوانان به فراگیری آموزش های صنایع دستی و فنی و حرفه ای بر فعالیت آنان در توسعه فعالیت های صنایع دستی، کشاورزی در قالب تشکیل تعاونی تاکیدکرد و از مجموعه مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان که در این مسیر تلاش می کنند، تقدیروتشکر کرد.

مهندس کاویانی با ذکر حدیثی از امام علی (ع)، قیمت انسان ها را به مهارت آنان عنوان کرد و گفت:مقوله مهمی که بسیار باید به آن پرداخت مقوله اشتغال و آرامش خانواده هاست.که بیش از گذشته باید به آن پرداخته شود.

وی با اشاره به اینکه مردم باید تکریم شوند ، گفت مهمترین شاخص و ضروریات جامعه، تکریم و احترام به مردم است.چرا که تکریم مردم آرامش دنیوی ، ذخیره اخروی است.

مهندس کاویانی ضمن تشکر از صمیمیت مدیران دستگاههای تابعه تعاون، کار و  رفاه اجتماعی قم حضور مدیران رامایه دلگرمی خود و همکاران دانست و گفت:دستگاههای تابعه هرکدام دارای عملکرد منحصر به فرد بوده و باعث افتخارهم هستند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید