اخبار

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تعاونی‌ها در استان قم برگزار شد.

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تعاونی‌ها در استان قم برگزار شد.
دوره آموزشی ویژه تعاونی ها و آشنایی آنان با قوانین و مقررات تعاونی‌ها ویژه مدیران، هیئت موسس و بازرسان از مجموعه دوره های آموزشی ویژه مدیران شرکتهای تعاونی در قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم دوره آموزشی " آشنایی با قوانین و مقررات تعاونی‌ها " از مجموعه دوره های آموزشی ویژه مدیران شرکتهای تعاونی با تدریس آقای حسین خادمی مدیر تعاون اداره کل در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم برگزار شد.

حسین خادمی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی را تحقق اهداف وزارت متبوع دانست و گفت:این دوره آموزشی که از دوره های ابلاغی و مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد در طول سال به طور مستمر جهت ارتقای سطح دانش، آگاهی و هدایت هرچه بیشتر اعضا، ارکان و کارکنان شرکت تعاونی‌ها برای مدیران آنان برگزار می شود و مباحث قانون و آیین نامه های اجرایی بخش تعاون و آیین نامه های برگزاری مجامع عمومی شرکتهای تعاونی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود

وی اظهار داشت: آموزش نیاز اساسی تعاونی‌ها برای دستیابی به توسعه و رشد بیشتر به منظور پذیرش مسئولیت‌های اساسی برای ایفای نقش موثر در توسعه بخشهای مختلف اقتصادی می باشد.

خادمی افزود: آموزش به تعاونی‌ها یکی از ضرورت های مهم شرکت تعاونی ها بوده که می‌تواند تفکر تعاونی‌ها را به عنوان یک تفکر پویا رشد دهد و آموزش صحیح و کارا، پویایی اقتصاد تعاونی‌ها را در بر دارد‌.

 وی در پایان گفت:  این دوره آموزشی ، طی آزمونی میزان دانش و اطلاعات مدیران در حوزه تأسیس یک شرکت تعاونی و قوانین مربوطه مورد ارزیابی قرار می گیرد که پس از اخذ آزمون به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه اعطا می­ گردد.

 

 

۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید