اخبار

ترویج فرهنگ تعاون هدف جشنواره تعاونیهای برتر است.

ترویج فرهنگ تعاون هدف جشنواره تعاونیهای برتر است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم اولین نشست مشترک مسئولین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم، بانک توسعه تعاون، اتاق تعاون استان و مدیران اتحادیه های تعاونی این استان صبح امروز برای هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان قم تشکیل شد. دراین نشست مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از ثبت نام 55شرکت تعاونی در دوازدهمین دوره جشنواره تعاونی‌های برتر استان، خبر داد و هدف آن را ترویج فرهنگ تعاون برشمرد.

مصطفی کاویانی با اشاره به ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر استان اظهار داشت:تعاونگران استان تا ۳۱ خردادماه سال جاری همزمان با سراسر کشور با مراجعه به نشانی اینترنتی www.taavonibartar.ir برای شرکت در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ثبت نام نمودند.

وی هدف اصلی برگزاری این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در استان دانست و افزود: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم کردن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در استان، دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.

کاویانی تصریح کرد: تعاونی برتر به تعاونی‌هایی گفته می‌شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و عمومی (اجتماعی– فرهنگی) از وضعیت نسبتاً مطلوب و قابل قبول جامعه و بالاتری نسبت به سایرین برخوردار باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم خاطر نشان کرد: در این جشنواره پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی‌ها، داوری اولیه توسط این اداره کل به عمل خواهدآمد و پس از آن شورای اجرایی جشنواره در ستاد مرکزی وزارت متبوع انتخاب نهایی را انجام خواهد داد.

۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید