اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی قم به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی قم به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قم با صدور پیامی، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی قم، متن پیام "مهندس کاویانی " به شرح ذیل است:

هفته دولت، در حقیقت هفته تجلیل از خادمان و خدمتگزاران ملت و خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه به مردم شریف و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر است که از الگوهای شایسته خدمت‌گزاری به مردم عزیز می‌باشند. این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام های بلند دولت در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شده و برای همگان تشریح شود تا زوایای مختلف خدمات گسترده خادمان مردم فراهم آید.

خوشبختانه دولت تدبیر و امید، به عنوان دولتی برآمده از آراء و خواست عمومی ملت اسلامی توانسته است در این مدت گامهای بلندی را در مسیر عزت و اقتدار این مرز و بوم بردارد. اجرای طرح عظیم تحول سلامت در کشور، مهار و کنترل تورم، ایجاد آرامش و امید، استفاده از خرد جمعی در تصمیم گیری ها و ایجاد فضای باز سیاسی و فکری و حمایت از خلاقیت و نوآوری و تلاش بی وقفه در رفع موانع تولید و افزایش اطمینان به سرمایه گذاری و دستاوردهای ارزشمند دیگری که در هر یک از بخشهای مختلف علمی، اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و خدماتی و بهداشتی بخوبی برای مردم عزیز و شرافتمند ایران مشهود و آشکار گشته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به مقام عالی وزارت، استاندار محترم و تمامی مدیران، مسئولان و کارمندان ارزنده و تمامی نیروهای پرتلاش و فعال استان که دل در گرو خدمت به آحاد مردم قرارداده‌اند، تهنیت عرض می‌نمایم و بر خود لازم می دانم به جامعه هدف این دستگاه اجرائی که قاطبه کارگران،  کارفرمایان و تعاونگران عزیز و زحمتکش هستند و همینطور همه همکاران ساعی و ارجمندم در خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفته و برای آن عزیزان آرزوی سلامت و موفقیت دارم

۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید