اخبار

کسب رتبه برتر استانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در جشنواره شهید رجایی

کسب رتبه برتر استانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در جشنواره شهید رجایی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم موفق به کسب رتبه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، سید حسن رضوی پیش از ظهر امروز در چهارمین نشست شورای اداری استان قم که به مناسبت هفته دولت در تالار معصومیه برگزار شد، با بیان اینکه هر سال دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، اظهار کرد: روز گذشته دستگاه‌های برتر در سطح ملی مورد تقدیر قرار گرفتند و امروز نیز در استان قم بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از علمکرد سال گذشته، دستگاه‌های برتر که در شاخص‌های مورد نظر بیشترین رشد را داشته‌اند، تقدیر می‌شود.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم سال 95 شاخص‌های عمومی و اختصاصی به دستگاه‌های مختلف استان ابلاغ شده است و در این راستا دو کلاس آموزشی در اسفندماه 95 و فروردین‌ماه سال جاری برگزار شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم با تاکید بر اینکه جمع‌بندی نمرات نهایی در شورای راهبری توسعه مدیریت استان انجام و پنج دستگاه برتر از نظر شاخص‌های عمومی و اختصاصی انتخاب شده‌اند، تصریح کرد: سه دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و چهار دستگاه برتر در شاخص‌های اختصاصی شناسایی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در مورد انتخاب کارمند نمونه به استان قم دستورالعملی ارائه نشده است، عنوان کرد: بر اساس هماهنگی‌های استانی تصمیم گرفتیم که هر دستگاه به ازای هر 100 نفر یک کارمند نمونه را معرفی کند و دستگاه‌های بزرگی که جمعیت آنها قابل توجه است در مجموع 10 کارمند را معرفی کنند و در نشست امروز به صورت نمادین از کارمندان هفت دستگاه تقدیر می‌شود.

رضوی خاطرنشان کرد: بر اساس جشنواره شهید رجایی، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم  با 952 امتیاز به عنوان پنج دستگاه برتر استان در سال 95 انتخاب شد.

 

۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید