اخبار

آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان قم در سال 1396

آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان قم در سال 1396
محمد بختیاری،مدیر توسعه و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قم از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره تجلیل ازکارآفرینان برتراستان قم در سال 1396خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم ؛ محمد بختیاری هدف از برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصا جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور و سایر موارد عنوان کرد.

مدیر توسعه کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه استان با اعلام تاریخ ثبت نام در این جشنواره گفت: ثبت نام از روز شنبه مورخ 11شهریور ماه سالجاری آغاز و تا پایان روز سه شنبه مورخ 11 مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

وی اعلام کرد: تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکتهایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند، می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرمهای مربوطه و ارسال مستندات اقدام نمایند.

وی یادآور شد : همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیر خانه این جشنواره در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم واقع در قم –[جاده قدیم  قم تهران ، روبروی پمپ بنزین البرز، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مدیریت توسعه اشتغال و کارآفرینی مراجعه و یا با شماره تلفن 36162187 تماس بگیرند.

بختیاری خاطر نشان کرد: کارآفرینان برتر در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات استان انتخاب و پس از معرفی در جشنواره استانی، در صورت داشتن شرایط لازم و پس از بررسی کارشناسان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.

وی در خصوص اهمیت فعالیتهای کارآفرینان در توسعه اشتغال و رونق تولید در کشور بر این مطلب که کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول بوده و با تشخیص فرصت ها  ارزش آفرینی می کنند، تاکید کرد و گفت :  کارآفرینان با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار و پویایی برای اشتغال و اقتصاد کشور را به همراه می‌آورند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید