اخبار

اهدای خون مدیرکل و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

اهدای خون مدیرکل و کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم
مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان قم، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و برپایی عزاداری سرور و سالار شهیدان(ع) در اقدامی خداپسندانه خون خود را جهت مداوای بیماران نیازمند اهدا کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم؛ صبح امروز 30/6/1396 مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و همزمان با آغاز ماه محرم و برپایی عزاداری سرور و سالار شهیدان(ع) در اقدامی خداپسندانه خون خود را جهت مداوای بیماران نیازمند اهدا کردند.

مصطفی کاویانی  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت : هدف این اقدام افزایش روحیه ایثار و ازخود گذشتگی و ترویج فرهنگ اهدای خون درجامعه و کمک به بیماران نیازمند به خون است.

وی افزود: اهداء خون بعنوان یکی از شاخص‌های مهم همدلی، احساس مسوولیت و پیوند با همنوع در جامعه کنونی از اهمیت فراوان برخوردار است و ترویج فرهنگ انسان دوستی و اهدا خون در جامعه امروزی امری ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم  با بیان این مطلب که نیکویی و سخاوت زیباترین خصلت خلقت پروردگار می باشد که در وجود آدمی برای ایجاد حس مودت و نوع دوستی قرار داده است، افزود: اهدای خون هم نماد بارزی از این خصلت زیبای خلقت است و انسان های زیادی سخاوتمندی و نیکوکاری خود را با آن نشان می دهند.

مصطفی کاویانی درادامه گفت: بیماری ها و اتفاقات خبر نمی کنند و تعطیل پذیر هم نیستند و همیشه وجود دارند چه ایام تعطیل و چه در ایام غیر تعطیل و نیاز به اهدای خون دائمی است که الحمدلله مردم نوع دوست و نیکوکار ایران اسلامی نسبت به این موضوع آگاهی دارند و همیشه در راستای اهدای خون خود به نیازمندان پیشگام هستند.

وی گفت: هدف کارکنان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قم  هم از اهدای خون، عمل به وظیفه شرعی خود و  فراهم آوردن زمینه شادمانی و درمان بیماران نیازمند می باشد.

۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید