اخبار

برگزارای جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم

برگزارای جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم

در جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم، بر حضور گسترده بنگاه های اقتصادی استان در جشنواره کارآفرینان برتر استان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، در  جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم که صبح روز چهارشنبه دوازدهم مهر سالجاری با حضور اعضای این کمیته و نمایندگان دانشگاه صنعتی و اتاق بازرگانی استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، محمد فاطمی نیا رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی انسانی اداره کل ضمن قدردانی از حاضرین در جلسه گفت: برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر فرصتی برای معرفی و تجلیل از کارآفرینان خلاق و مبتکر و شایسته استان در عرصه اشتغالزایی و توسعه کسب و کار می باشد و به لحاظ نقش ویژه کارآفرینان در جامعه،  شناسایی، معرفی و استفاده از توانمندی و تجارب آنها در جهت پیشرفت و توسعه و بهبود فضای کسب و کار در استان"یکی از اقدامات مهم در زمینه الگوسازی برای جوانان و ترویج و توسعه ی کارآفرینی در استان قم می باشد.

معتمدی کارشناس مسئول اداره توسعه کارآفرینی اداره کل نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی و میزان شرکت کنندگان، از حاضرین در جلسه درخواست نمود همکاری لازم را در راستای افزایش میزان ثبت نام شرکت کنندگان با دبیرخانه استانی جشنواره داشته باشند.

در این جلسه بر حضور گسترده بنگاههای اقتصادی استان در مراحل ثبت نام دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم تاکید شد و مقرر گردید با همکاری اعضای حاضر در جلسه در اطلاع رسانی و جلب مدیران بنگاههای اقتصادی استان برای شرکت گسترده تر در جشنواره اقدام گردد.

گفتنی است: از سال 1385 تاکنون 11 جشنواره توسط اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار و کارآفرینان برتر در بخش های مختلف اقتصادی(صنعت،کشاورزی و خدمات ) در سطوح استانی شناسایی، انتخاب و معرفی شده اند و برگزیدگان استانی به مرحله کشوری جشنواره معرفی شده اند. و فرآیند ثبت نام از متقاضیان شرکت در این دوره از جشنواره از تاریخ 11 شهریورماه 96 آغاز شده و علاقمندان به ثبت نام می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.karafarinanebartar.ir  و تکمیل فرمهای الکترونیکی ثبت نام اقدام نمایند
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید