اخبار

برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه تعاونگران

برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه تعاونگران
احد مرادپور سرپرست مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم از برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه تعاونگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، مدیر تعاون این اداره کل از برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه تعاونگران خبر داد.

احد مرادپور گفت: در جهت اجرای بند 10 ماده 66 قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و در راستای تحقق برنامه های آموزش مجازی تعاون در سال 96  دوره های آموزشی بر اساس زمان بندی انجام شده از اول آبان ماه به صورت غیر حضوری برگزار می شود و ثبت نام برای شرکت در آن از نیمه دوم مهرماه سال جاری آغاز شده است.

وی بیان کرد: این دوره ها به صورت الکترونیکی، از راه دور، رایگان و با هدف ارتقای آگاهی و توانمندی های تعاونگران و ارائه اطلاعات روز در عرصه تعاون برگزار می شود.

مرادپور افزود: آنچه هیات موسس باید بداند، آشنایی با برگزاری مجمع عمومی، بازرسی در شرکت تعاونی، آشنایی با قانون و مقررات بخش تعاون و آشنایی با وظایف مدیران تعاونی از مهم ترین موضوعات آموزشی این دوره هاست. 

 

وی گفت: تمام مراحل ثبت نام، شرکت در دوره، آزمون و دریافت گواهینامه پایان دوره به صورت مجازی و آنلاین انجام می شود و فراگیران طبق روال گذشته میتوانند با نام کاربری و رمز عبور خود نسبت به ثبت نام در دوره ها اقدام نمایند. همچنین متقاضیان جدید لازم است پس از ثبت نام در پورتال آموزش از راه دور تعاون به نشانی http://amoozesh.mcls.gov.ir و درخواست نقش دانشجو، پس از دریافت تاییدیه خود نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمایند

 

ردیف

نام دوره

استاد

شروع ثبت نام

شروع و پایان دوره

تاریخ آزمون

1

آنچه هیات موسس باید بداند

استادیار

15 30 مهر

22 1 آبان

27 آبان

2

آشنایی با برگزاری مجمع عمومی

استادیار

15 30 آبان

22 1 آذر

27 آذر

3

بازرسی در شرکت تعاونی

استادیار

15 30 آذر

27 2 دی

30 دی

4

آشنایی با قانون و مقررات بخش تعاون

استادیار

15 30 دی

28 1 بهمن

30 بهمن

5

آشنایی با وظایف مدیران تعاونی

استادیار

15 30 بهمن

26 2 اسفند

27 اسفند

۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید