اخبار

مدیر توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم منصوب شد

مدیر توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مدیر توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل منصوب شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، «مصطفی کاویانی » مدیرکل در حکمی « رضا عراقی »  را به این سمت منصوب کرد و او کار خود را آغاز کرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم با اعلام این خبر و با اشاره به لزوم تغییر در راستای ایجاد تحول سازمانی، گفت: همراهی مدیران و بدنه کارشناسی در راستای تغییر و تقویت درون سازمانی، بیش از همه مهم است.

وی افزود: رعایت عدالت، قانونمداری و عدم تبعیض در ارائه خدمت به ارباب رجوع باید همواره مد نظر مدیران و کارشناسان باشد.

کاویانی افزود:بهبود مدیریت منابع انسانی وبهره گیری از نیروهای متعهد وکارآمد به عنوان مهم ترین رکن تحول دراین اداره کل است.بازمهندسی فرآیندها با رویکرد اصلاح روش های توزیع بهینه ی منابع مالی و امکانات می تواند زمینه ساز ایجاد بستر مناسب مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین و بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی در راستای ارتقاء کیفیت فعالیت های اداره کل باشد.

وی افزود: نظارت بر امور مربوط به ساختارو تشکیلات اداره کل ومدیریت شهرستان به منظور جذب ، تامین ، نگهداشت و ساماندهی نیروی انسانی، نظارت بر اجرای قوانین و مقررات حسابداری، امورمالی و اموال و تنظیم بودجه پیشنهادی سالانه اداره کل و ارائه ی راهکارهای مناسب و قانونی جهت رفع موانع ومشکلات احتمالی، نظارت بر انجام فعالیت های امور رفاهی ، درمان و معیشت همکاران در سطح استان در راستای افزایش رضایت مندی و پیاده سازی و اجرای برنامه عملیاتی سیاست های ابلاغی نقشه راه اصلاح نظام اداری  از مهترین وظایف مدیر توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل می باشد.

خاطرنشان می شود، «رضا عراقی « مدیر جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی نیز پیش از این دارای سمت هایی چون: رییس اداره مالی اداره کل و کارشناس ارزیابی عملکرد اداره کل بوده است.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید