اخبار

دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران اواسط آذر ماه در استان برگزار می‌شود

دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران اواسط آذر ماه در استان برگزار می‌شود
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی استان قم: دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید اواسط آذر ماه سالجاری برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان قم: حسین خادمی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل در دیدار با  عطاءالدین قاسمی مدیرکل اجتماعی استانداری قم گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران  اواسط آذر ماه سال جاری در استان برگزار می‌شود.
خادمی افزود :برگزاری مسابقات قرآنی، سبب ترویج فرهنگ قرآن و کشف استعدادهای قرآنی به خصوص در بین اقشار زحمتکش کارگری،کارآفرینان و تعاون گران  می‌شود و نتایج بسیار خوب و مطلوبی را به دنبال دارد که کارگران باید با الگو قرار دادن قرآن و مفاهیم آن در کار و زندگی خود کسب و کار حلال به دست آورند.
وی ادامه داد: توسعه و تعمیق معارف اسلامی و قرآنی در بین کارگران و آشنا شدن بیشتر آنان با کلام خداوند و اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه کارگری و تعاون‌گران، بهره‌مندی آنان از پیام آسمانی، ارتقاء سطح آگاهی آن‌ها از مفاهیم قرآنی و ایجاد فضای معنوی در سطح زندگی و محل کار این قشر فهیم و پرتلاش از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات است.
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تأکید کرد: در این راستا ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان در سال‌جاری ادامه دارد و متقاضیان می توانند تا پایان آبانماه ثبت نام نمایند.
خادمی  گفت: ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان که شامل کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و خانواده‌های تحت پوشش تأمین اجتماعی و بهزیستی استان است.
وی در خصوص رشته‌های مورد نظر جهت شرکت کنندگان در مسابقه قرآن خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات علاقمندان می‌توانند در هر یک از رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ و مفاهیم قرآن کریم به رقابت بپردازند.
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل در خصوص برگزاری مسابقات تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور عزیزان شرکت کننده با حضور داوران مجرب استان در روز نهم و دهم آذر ماه در سالن سازمان تبلیغات اسلامی استان در رشته های (قرائت، ترتیل، حفظ و مفاهیم قرآن کریم) برگزار خواهد شد.
قاسمی مدیرکل اجتماعی استانداری قم نیز با ابراز خرسندی اعلام آمادگی نمود تا در برگزاری این مسابقات این اداره کل را همراهی نماید.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید