اخبار

بازرسی ادواری مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد اداره کل استان قم

بازرسی ادواری مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد اداره کل استان قم
بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و دستگاههای تابعه وزارت در استان از تاریخ 1396/10/9 لغایت 1396/10/14 صورت خواهد پذیرفت.

جلسه توجیهی در روز ورود تیم پکپارچه بازرسی به استان و جلسه جمعبندی با  حضور، اعضای تیم وزارت متبوع در جمع مدیر کل، مدیران میانی و مسئولان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار خواهد شد.
رضا عراقی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و دبیر شورای هماهنگی دستگاههای تابعه با اعلام این خبر  به نقش و اهمیت نظارت و بازرسی در ارتقاء توسعه و پیشرفت سطح خدمات کارکنان هر سازمان اشاره کرد و گفت: بازرسی از فعالیتهای ادارات، سطح عملکرد کارکنان را نشان می‌دهد. به وسیله‌ آن می‌توان ظرفیت، مهارت و تخصص عملی کارکنان را مشخص کرد. به کمک ارزیابی عملکرد می‌توان به نقاط ضعف کارکنان پی برد و متناسب با آن برنامه‌هایی برای آموزش و بهبود توانایی‌های‌شان در نظر گرفت.
رضا عراقی؛ موضوع ارزیابی عملکرد و محاسبه را ازمنظر دینی بسیارمهم خواند و با اشاره به دستور خداوند درقرآن کریم مبنی بر"حاسبوا قبل ان تحاسبوا" بر برنامه ریزی دقیق درجهت ارزیابی عملکرد درحوزه های مختلف تاکید کرد. و افزود: ارزیابی باید منجر به بهبود وتوسعه وتعالی سازمان شود ولازم است فرایندهای لازم برای ارتقای سازمان تدوین شده ونگاه تربیتی جایگزین نگاه سنتی ومچگیرانه شود.
در نهایت  اعضای تیم بازرسی وزارت متبوع، به بیان مشاهدات و اهم نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های اداره کل استان، دستگاههای تابعه و مدیریت های بازرسی شده، در حوزه های روابط کار، تعاون، فرهنگی اجتماعی، اشتغال، اداری و مالی پرداخته و راهکار های بهبود انجام فرایند ها را تشریح خواهند کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید