اخبار

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش استان قم

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش  استان قم
برگزیدگان مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان قم تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، ظهر امروزدر نشستی صمیمی از متسابقین دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم "جامعه کار و تلاش" درسالن جلسات اداره کل تقدیر شد.

در این نشست مصطفی کاویانی مدیرکل توسّل و تمسّک به قرآن کریم را تنها راه نجات بشریت امروز دانست و افزود: امروز بیش از گذشته دنیا و بشریت به مفاهیم بلند قرآن کریم و توصیه‌های آن در توحید، معاد شناسی، مباحث اخلاقی و لزوم دین در زندگی نیازمند است.

وی برگزاری مسابقات دوره ای قرآن کریم در جامعه کار و تولید استان را مایه خیر و برکت برای کارگران و کارفرمایان و دست اندرکاران تولید و خدمات برشمرد و از حضور پر شور کارگران و کارفرمایان و خانواده‌هایشان در این دوره از مسابقات قرآن کریم تقدیر و تشکر کرد.

وی با یا آوری تأکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: اقتصاد مقاومتی و نگاه درون‌زا و برون‌نگر یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان از آموزه‌های اسلام داشت و البته گام برداشتن در این مسیر سخت بوده اما همه مدیران و مسئولان کشوری در این مسیر قدم گذاشته‌اند.

در پایان از برگزیدگان بخش‌های مختلف مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرده و مورد تشویق و تکریم قرار گرفتند.

 

۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید