اخبار

نشست کمیته کارگری، کارفرمایی و تعاونگران دهه فجر در اداره کل، تعاون، کار و رفاه استان قم

نشست کمیته کارگری، کارفرمایی و تعاونگران دهه فجر در اداره کل، تعاون، کار و رفاه استان قم
نشست کمیته کارگری، کارفرمایی و تعاونگراندهه فجر در ادارهکل، تعاون، کار و رفاه استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان قم جلسه کمیته دهه مبارک فجر به ریاست  سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل،و با حضور مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم، نمایندگان دستگاههای اجرایی، سازمان بسیج کارگری سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) و تشکلهای صنفی کارگری و کارفرمایی عضو کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
حسین خادمی در این جلسه  گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی ا... علیه و آله، به انجام رسید وچشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.
وی افزود: حضرت امام (ره) پیش از آن که مردم  را به انقلاب بر ضد طاغوت وادارد، انقلابی در درون دل هایشان آغاز کرد.
وی در پایان تصریح کرد: دهه مبارک فجر امسال باید هر چه با شکوه تر  برگزار گردد.و برای هر چه با شکو ه تر برگزار شدن این دهه مبارک، جلسات شورای هماهنگی برای بررسی و دریافت پیشنهادات جدید اعضاء برگزار می گردد که  این جلسات سبب برنامه ریزی دقیق تر و اجرای برنامه های با شکوه تر خواهد شد.

گفتنی است در این نشست برنامه های دهه مبارک فجر برنامه ریزی  و برای هر چه بهتر برگزار نمودن این دهه مبارک  میان اعضاء  شورا، هم اندیشی صورت گرفت.

۲۵ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید